Сумки (Crazy House)
Завантаження...
Сумки (Crazy Horse)

Сумки (Crazy Horse)

"Вояж" "Вояж"

"Вояж"

#

2500грн

Сумка з натуральної шкіри ручної роботи. Максимальна довжина зйомного регульованого  ремінця на карабіни – 78 см. Довжина маленьких ручок – 47 см, кріпляться заклепками (холнітенами). Дві великих зовнішніх кишені: кишеня на лицьовій стороні закривається на магнітні замки та розділена посеред..

"Лисиця" "Лисиця"

"Лисиця"

#

2300грн

Шкіряна сумка "Лисиця" складається з одного місткого відділення, одного внутрішнього (12х25см) і зовнішньої кишені (20х14,5см). Закривається сумка на блискавку. Зовнішня кишеня сумки знімається і закривається на кнопки. Її можна носити окремо на довгому ремінці (110 см), який іде в комплек..

"Таксі" "Таксі"

"Таксі"

#

2100грн

Якщо у вас ще немає сумки такого типу, це рішення саме для вас. Відмінна сумка, яка через свою практичність, зручність у використанні та місткість підкорила серця представниць прекрасної статі по всьому світу. Її форма й обриси нагадують сумку для перенесення кулі для боулінгу. Зараз це кра..

"Эм-S" "Эм-S"

"Эм-S"

#

2100грн

Шкіряна сумка ручної роботи складається з одного великого і місткого відділення, однієї внутрішньої кишені (18х26 см) і двох лицьових кишень (по 13,5х15 см кожна). Закривається на фірмовий замок Level. ..

"Эм-М" "Эм-М"

"Эм-М"

#

2400грн

Шкіряна сумка ручної роботи складається з одного великого і місткого відділення, однієї внутрішньої кишені і двох лицьових кишень. Закривається на фірмовий замок Level...

Кенгуру Кенгуру

Кенгуру

#

1750грн

Містка сумка з натуральної шкіри з одним великим відділенням. Закривається на блискавку. Має одну внутрішню (25х15 см) та одну зовнішню кишеню (25х15 см). Зовнішня кишеня закривається на клапан двома прихованими магнітними кнопками. За рахунок особливих внутрішніх швів сумка має злегка заокруглен..

Фейк-М Фейк-М

Фейк-М

#

1750грн

Чудова сумочка - портфель, з якою можна ходити на роботу, на навчання, тощо. Також її можна використовувати як валізку для тендітних і ніжних речей, наприклад, фотокамери з об'єктивами, тому що вона зроблена зі спеціально відібраних ділянок шкіряного полотна, що відрізняються більшою товщиною. П..

Показано з 1 по 7 з 7 (усього 1 сторінок)

Даруємо знижку постійним покупцям