Рюкзаки (Crazy House)
Завантаження...
Рюкзаки (Crazy Horse)

Рюкзаки (Crazy Horse)

"Кадр" "Кадр"

"Кадр"

#

2400грн

Шкіряний рюкзак ручної роботи на дві шлейки, з одним великим відділенням, внутрішньою кишенею (14х25 см) та однією лицьовою кишенею (16х25 см). Закривається на блискавку. Рюкзак для людей, які завжди носять із собою багато важливих речей. Рюкзак тримає форму і навіть наполовину порожній виг..

"Кукі" "Кукі"

"Кукі"

#

1850грн

Місткий і невеликий рюкзак з натуральної шкіри. Внутрішня кишеня - 15,5х20 см. Дві регульовані ручки з максимальною довжиною 91 см. Закривається рюкзак на пластикову виту блискавку (YКК). Підходить як для дітей, так і для витончених молодих дівчат. Крім внутрішньої, є зовнішня кишеня на ма..

"Хам" "Хам"

"Хам"

#

2400грн

Прямокутний рюкзак з натуральної шкіри ручної роботи на дві шлейки з одним внутрішнім відділенням і однією місткою лицьовою кишенею 25х25 см. Рюкзак застібається на блискавку.Розмір: 33х28х9 см..

"Черепаха" "Черепаха"

"Черепаха"

#

2100грн

Шкіряна сумка-трансформер ручної роботи з однією внутрішньою кишенею (14х19,5 см). Головною особливістю цієї сумки є її багатофункціональність -  трансформується в рюкзак, міні-сумку і клатч. У комплекті регулюється ремінь на карабіні, який так само служить шлейками в положенні "рюкзак". Ця сум..

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Даруємо знижку постійним покупцям